- SKU: IR-146593
- MPN: Latitude 3520
| Brand | Dell |
| Screen Size | 15.6 in |
| Processor | Intel Core i7 11th Gen. |
| Model | Dell Latitude 15 3520 |
| Operating System | Windows 10 Pro |
| Type | Notebook/Laptop |
| Processor Speed | 2.80 GHz |
| SSD Capacity | 500 GB |
| Features | Built-in Webcam |
| RAM Size | 8 GB |
| Graphics Processing Type | Integrated/On-Board Graphics |
| Connectivity | USB 3.2;USB-C;USB 2.0 |