- SKU: IR-164460
- MPN: LATITUDE 9420
| Brand | Dell |
| Screen Size | 14 in |
| Processor | Intel Core i7 11th Gen. |
| Model | Dell Latitude 9420 |
| Operating System | Windows 11 Pro |
| Features | Built-in Webcam;Touchscreen |
| Type | Notebook/Laptop |
| Processor Speed | 3.00 GHz |
| RAM Size | 16 GB |
| Graphics Processing Type | Integrated/On-Board Graphics |
| Connectivity | USB 3.2;HDMI;USB-C |