- SKU: IR-160720
- MPN: VOSTRO 5502
| RAM Size | 8 GB |
| Brand | Dell |
| Screen Size | 15.6 in |
| Processor | Intel Core i5 11th Gen. |
| Model | Dell Vostro 5502 |
| Operating System | Windows 11 Pro |
| Type | Notebook/Laptop |
| Processor Speed | 2.40 GHz |
| SSD Capacity | 1 TB |
| Features | Built-in Webcam;Fingerprint Reader |
| Graphics Processing Type | Integrated/On-Board Graphics |
| Connectivity | USB-C;HDMI;USB 3.2 |