- SKU: IR-169864
- MPN: XPS 15 9520
| Brand | Dell |
| Screen Size | 15.6 in |
| Processor | Intel Core i7 12th Gen. |
| Model | Dell XPS 15 9520 |
| Operating System | Windows 11 Pro |
| SSD Capacity | 512 GB |
| Features | Built-in Webcam |
| Type | Notebook/Laptop |
| Processor Speed | 2.30 GHz |
| RAM Size | 16 GB |
| Graphics Processing Type | Dedicated Graphics |
| Connectivity | USB-C |