- SKU: IR-199877
- MPN: Latitude 7350 Detachable
| Brand | Dell |
| Type | Notebook/Laptop |
| Model | Latitude 7350 Detachable |
| Processor | Intel Core Ultra 7 164U |
| Screen Size | 13.3 in |
| RAM Size | 32 GB |
| Storage Type | SSD (Solid State Drive) |
| SSD Capacity | 256 GB |
| Operating System | Windows 11 Pro |
| GPU | Intel Graphics |
| Graphics Processing Type | Integrated/On-Board Graphics |
| Features | Convertible 2-in-1 Laptop/Tablet;Touchscreen;Bluetooth;Wi-Fi;Built-in Webcam;Built-in Microphone |
| Connectivity | USB-C |
This laptop has been tested and is in good working condition. A KEYBOARD, STYLUS, AND HARD DRIVE WITH WINDOWS 11 PRO ARE INCLUDED. THERE IS NO AC POWER ADAPTER INCLUDED. The unit may have minor cosmetic blemishes that are detectable but do not affect its functionality. Examples include, but are not limited to, light scratches in the top, bottom, sides, or corners of the case. The keyboard, touchpad, and palm rest may have minor wear, including shiny keys. The screen may have some fine marks or scratches, but no dead or bright pixels when powered on.