- SKU: IR-102328
- MPN: 20269
| Brand | Lenovo |
| Screen Size | 14 in |
| Processor | Intel Core i5 4th Gen. |
| Model | Lenovo IdeaPad U430p |
| Type | Notebook/Laptop |
| Operating System | Not Included |
| Processor Speed | 1.70 GHz |
| Features | Built-in Webcam |
| RAM Size | 4 GB |
| Graphics Processing Type | Integrated/On-Board Graphics |
| Connectivity | USB 2.0;USB 3.0;HDMI |