- SKU: IR-135419
- MPN: 20FN0059US
| Brand | Lenovo |
| Screen Size | 14 in |
| Processor | Intel Core i5 6th Gen. |
| Model | Lenovo ThinkPad T460 |
| Operating System | Not Included |
| Type | Notebook/Laptop |
| Processor Speed | 2.30 GHz |
| Features | Built-in Webcam;Fingerprint Reader |
| RAM Size | 4 GB |
| Graphics Processing Type | Integrated/On-Board Graphics |
| Connectivity | USB 3.0;Mini DisplayPort;HDMI |