- SKU: IR-076973
- MPN: 20266
| Brand | Lenovo |
| Type | Notebook/Laptop |
| Model | Lenovo Yoga 2 Pro |
| MPN | Does Not Apply |
| Screen Size | 13.3 in |
| Processor Type | Intel Core i7 4th Gen. |
| Processor Speed | 2.00 GHz |
| Graphics Processing Type | Integrated/On-Board Graphics |
| Memory | 8 GB |
| Hard Drive Capacity | Not Applicable |
| Color | Silver |
| Hardware Connectivity | USB 3.0;Mini DisplayPort;USB 2.0 |
| Features | Built-in Webcam;Touchscreen |