- SKU: IR-200228
- MPN: Does not apply
| SSD Capacity | 256 GB |
| Unit Quantity | 10 |
| Brand | Dell |
| Screen Size | 14 in |
| Processor | Intel Core i5 10th Gen. |
| Model | Dell Latitude 7410 Chromebook Enterprise |
| Operating System | Chrome OS |
| Type | Notebook/Laptop |
| Features | Built-in Webcam |
| Processor Speed | 1.70 GHz |
| RAM Size | 8 GB |
| Graphics Processing Type | Integrated/On-Board Graphics |
| Connectivity | USB 3.2;USB-C;HDMI |
An enterprise account is required to use it.