- SKU: IR-200078
- MPN: Surface Book 2
| Brand | Microsoft |
| Screen Size | 13.5 in |
| Processor | Intel Core i5-8350U |
| Model | Microsoft Surface Book 2 |
| Operating System | Windows 11 Pro |
| SSD Capacity | 256 GB |
| RAM Size | 8 GB |
| Connectivity | USB 2.0;SD Card Slot;USB-C |
| MPN | 1832 |
| GPU | Intel UHD Graphics 620 |
| Storage Type | SSD (Solid State Drive) |
| Hard Drive Capacity | 256 GB |
| Bundle | AC Adapter not included |
This laptop has been tested and is in good working condition. A BATTERY, AND A HARD DRIVE, WITH WINDOWS 11 PRO ARE INCLUDED. THERE IS NO AC POWER ADAPTER INCLUDED. The unit may have major cosmetic blemishes that are noticeable but do not affect its functionality. Examples include, but are not limited to, the following: heavy scratches, dents, or cracks in the top, bottom, side, or corners of the case. The keyboard, touchpad, and palmrest may have heavy wear, including print worn off multiple keys. The screen may have some noticeable marks, scratches, and/or multiple dead or bright pixels when powered on.