- SKU: IR-164430
- MPN: A1964
| Brand | Microsoft |
| Screen Size | 14.4 in |
| Processor | Intel Core i7 11th Gen. |
| Model | Microsoft Surface Book Studio |
| Operating System | Windows 11 Pro |
| SSD Capacity | 1 TB |
| Type | Notebook/Laptop |
| Storage Type | SSD (Solid State Drive) |
| Processor Speed | 3.30 GHz |
| RAM Size | 32 GB |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX A2000 |
| Features | Touchscreen |
| Bundle | AC Adapter not included |
| Connectivity | USB-C |
| MPN | 1964 |