- SKU: IR-174294
- MPN: 2038
| Brand | Microsoft |
| Storage Capacity | 256 GB |
| Type | Tablet/Laptop Convertible |
| Screen Size | 13 in |
| Internet Connectivity | Wi-Fi |
| Model | Microsoft Surface Pro 9 |
| Series | Microsoft Surface |
| RAM Size | 16 GB |
| Processor Speed | 2.50 GHz |
| Processor | Intel Core i5 12th Gen. |
| MPN | 2038 |
| Operating System | Windows 11 Pro |
| Color | Black |
| Bundle | Keyboard & pen included; No AC Adapter |