- SKU: IR-196989
- MPN: 20SUS08K00
| Screen Size | 15 in |
| Brand | Lenovo |
| Processor | Intel Core i9 10th Gen. |
| Model | ThinkPad P15 |
| Operating System | Windows 11 Pro |
| SSD Capacity | 1 TB |
| Features | Bluetooth;Built-in Microphone;Built-in Webcam;Wi-Fi;Fingerprint Reader |
| Type | Notebook/Laptop |
| GPU | NVIDIA Quadro RTX 3000 |
| Storage Type | SSD (Solid State Drive) |
| Release Year | 2020 |
| Color | Black |
| Processor Speed | 2.40 GHz |
| Series | ThinkPad |
| RAM Size | 32 GB |
| Graphics Processing Type | Dedicated Graphics |
| Connectivity | HDMI;USB 3.2;USB-C;Gigabit Ethernet;SD Card Slot |
This laptop has been tested and is in good working condition. A BATTERY AND HARD DRIVE WITH WINDOWS 11 PRO ARE INCLUDED. THERE IS NO AC POWER ADAPTER INCLUDED. The unit may have significant cosmetic blemishes that are noticeable but do not affect its functionality. Examples include, but are not limited to, heavy scratches, dents, or cracks in the top, bottom, sides, or corners of the case. The keyboard, touchpad, and palmrest may show heavy wear, including print wearing off multiple keys. The screen might have some noticeable marks, scratches, and/or multiple dead or bright pixels when powered on.